До Чернівецької поліклініці швидкої медичної допомоги 5 червня привезли 8 громадян України, постраждалих в період Транспортне пригода в Румунії.
Про таке УКРІНФОРМу сповістив першорядної важливості медичний працівник обласного комунального закладу Олександр Грушко.
«Карети невідкладної медичної допомоги тільки от відвезли в поліклініку вісім туристів- мешканців Київської, Вінницької, Кіровоградської та Чернівецької область розповсюдження. З числа постраждалих в Транспортне пригода- одна дитина. Одна людина в стані середньої тяжкий вантаж: у нього перелом хребта »,- зазначив Олександр Іванович.
Згідно з його заявою, в поліклініці ще рано вранці підготували всі відділення, наприклад травматології, нейрохірургії, комплексної хірургії, забронювали додаткові району міста в інтенсивній терапії. Так як румунська сторона не надала медичну документацію на постраждалих (її забрала прокуратура), а саме в Чернівцях будуть матися провести кордону, в той чи інший лікуванні мають необхідність пацієнти.
Олександр Грушко підкреслив, що проблем з медикаментами вони не мають.  «Ми забезпечимо постраждалих всім необхідним»,- запевнив першорядної важливості медичний працівник. Слід нагадати, що 4 червня 2012 р. в Румунії в Сучаві на дистанції 40 км від населеного пункту Фокшани з'їхав з дороги і перекинувся  автобус. У салоні було 26 громадян України. Одна наша співвітчизниця була вбита, ще 3-Є отримані важкі поранення, у 9 пасажирів- поранення середньої тяжкий вантаж. Як уточнили в Генконсульстві, українці поверталися з Болгарії, де розташовувалися на відпочинку.
Наталія Команяк, ЧЕРНІВЦІ. 5 червня 2012.