Пробним каменем реалізації зарозумілого плану перетворити Чернівці на повітряні ворота південно-західного регіону є розвиток міського аеропорту.

У минулому році з міського та обласного бюджету в реконструкцію його злітно-посадкової смуги вклали 6,5 млн. грн а також 2,5 мільйона- в оновлення світлосигнального обладнання. У поточному кварталі на продовження реконструкції аеропорту направлять ще 15 мільйонів гривень, які вже передбачені в держбюджеті.

Крім регулярного авіарейсу до міста Тімішоара (Румунія) на початку липня Чернівці отримають систематичне повітряне сполучення з Італією, а в майбутньому брати зобов'язання оголосити дату початку польотів в Туреччину.

«Рейс у м. Реміні (Італія) стартують з 21 липня. Вони з'єднають Чернівці з населеними пунктами Північної Італії та курортами адріатичного узбережжя Апеннінського півострова »,- веде розмову заступник директора авіаційної компанії" Урга ", той чи інший буде матися втілити в життя ці пасажирські перевезення, Ігор Дорофеєв.

Лише в аеропорту довести до кінця профілктіческіе роботи на злітній смузі в інтересах прийому величезних літаків на подобі Aerobus 320/321, з Чернівців стартують польоти в Стамбул. Відповідно до заяви директора туристичної фірми "ОДС-тур", представника найбільшої турецької авіаційної компанії "Onurair" Хамді Арслана, в тиждень планують втілити в життя по п'ять авіаційних рейсів за маршрутом «Чернівці-Стамбул-Чернівці».
Тим часом між тим найбільшу радість чернівчан дати початок повідомлення про відновлення з 2 липня повітряного сполучення зі столицею. Через велику ціни квитків (в обидві сторони переліт до столиці України і до сьогодні коштував 2400 гривень) їх припинили в першій половині року. В даний час, кажуть в аеропорту, ціна знижена чи не в два рази. Що там не є майже даром квиток в обидві сторони бути гідним 1300 грн., Що ні на є приступу немає- 1800. Така вартість перельотів в місто Москву (їх будуть матися втілити в життя три рази щотижня) протримається повністю серпня. У разі якщо рейс набуде популярності, то її залишать незмінною і а там, а до пасажирських додадуть вантажні рейси до столиці України.

Джерело: «День»