Автор архива

У Чернівцях стріляли в офіс » Фронту змін»

Вночі в неділю в Чернівцях здійснено напад на складочное місце офісу Чернівецької обласної спосіб організації партії " Фронт змін".
Згідно з відомостями ТСН.ua, в межах 2- х годин ночі спрацювала сигналізація, встановлена в офісі.
Міліціонери та працівники офісу, які прибули до місця інциденту, знайшли, що скло в офісі пробито кулею. (далее...)


Чернівці мають намір стати повітряними воротами регіону

Пробним каменем реалізації зарозумілого плану перетворити Чернівці на повітряні ворота південно-західного регіону є розвиток міського аеропорту.

У минулому році з міського та обласного бюджету в реконструкцію його злітно-посадкової смуги вклали 6,5 млн. грн а також 2,5 мільйона- в оновлення світлосигнального обладнання. У поточному кварталі на продовження реконструкції аеропорту направлять ще 15 мільйонів гривень, які вже передбачені в держбюджеті.

Крім регулярного авіарейсу до міста Тімішоара (Румунія) на початку липня Чернівці отримають систематичне повітряне сполучення з Італією, а в майбутньому брати зобов'язання оголосити дату початку польотів в Туреччину. (далее...)


Був смертельно поранений і помер співробітник » Епіцентру » порушивши правила охорони праці

Комісія Територіального управління Держгірпромнагляду в Чернівецькій сфері діяльності завершила розслідування події з летальним результатом, який трапився 8 Травень 2012 в гіпермаркеті ТОВ "Епіцентр К" у Чернівцях.

Встановлено, що причинами події таким чином невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Нагадаємо, 8 травня в 10:30 в будівельному гіпермаркеті "Епіцентр К" на вулиці Хотинській у Чернівцях був смертельно поранений і помер працівник.

у відділі "Вироби з дерева " інший співробітник знімав зі стелажа пункт прайса. Місце, де він це робив, не було огороджено. Тому на його колегу повалити до ніг паллета з дерев'яними виробами. (далее...)


У Чернівцях розцвів футбольний квітка

Не без того безпосереднім чином Чернівці не належать до проведення фінальних матчів футбольного чемпіонату Європи, всього лише по території Буковини будуть матися проїжджати вболівальники з Євросоюзу,- в населеному пункті таки прийняли рішення увічнити пам'ять про Євро-2012.
Перед ратушею на Центральній площі населеного пункту «розцвів» футбольний квітка.
Гігантську арт-інсталяцію розміром 3,8 x 6 метрів зібрати колекцію з тисячі шістсот сріблястих і золотих м'ячів.
Їх скріпили пліч-о-пліч як квітки. Автори інсталяції- чернівецькі подружжя-дизайнери Євгенія та Олег Аврусевіч- кажуть, що сріблясті і золотисті кольори є символами спортивного успіху. Вартість «квітки»- 250 000 гривень.

(далее...)


Вісьмох громадян України, постраждалих в Транспортне пригода в Румунії, привезли на лікування до Чернівців

До Чернівецької поліклініці швидкої медичної допомоги 5 червня привезли 8 громадян України, постраждалих в період Транспортне пригода в Румунії.
Про таке УКРІНФОРМу сповістив першорядної важливості медичний працівник обласного комунального закладу Олександр Грушко.
«Карети невідкладної медичної допомоги тільки от відвезли в поліклініку вісім туристів- мешканців Київської, Вінницької, Кіровоградської та Чернівецької область розповсюдження. З числа постраждалих в Транспортне пригода- одна дитина. Одна людина в стані середньої тяжкий вантаж: у нього перелом хребта »,- зазначив Олександр Іванович.
Згідно з його заявою, в поліклініці ще рано вранці підготували всі відділення, наприклад травматології, нейрохірургії, комплексної хірургії, забронювали додаткові району міста в інтенсивній терапії. Так як румунська сторона не надала медичну документацію на постраждалих (її забрала прокуратура), а саме в Чернівцях будуть матися провести кордону, в той чи інший лікуванні мають необхідність пацієнти.
Олександр Грушко підкреслив, що проблем з медикаментами вони не мають. (далее...)


Авторские права © Чернівці. Все права защищены

http://lemon62.ru/velikiy novgorod/cat_300.html